Menu
Mobil ako
nástroj pre
váš biznis

inovatívnosť

profitabilita

efektívnosť

Komplexné marketingové projekty na kľúč

Všetko v biznise sa dá dnes poskytnúť a riešiť výhradne cez mobil.

V prípade, že potrebujete urobiť analýzu, ako vlastne využiť mobil, mobilné platby, mobilnú reklamu, lojalitu, aplikácie, súťaže či mobilný obsah pre rast obratu, či zvýšenie počtu zákazníkov, odlíšenie sa od konkurencie, či o optimalizáciu svojho biznisu, radi Vám poradíme.

 

Môže ísť o kombináciu všetkých či len niektorých tu vymenovaných Biznis oblastí, resp. o prípravu projektu a variant riešení, ako využiť efektívne mobil a zároveň dosiahnuť Vaše biznis ciele.

 

Môže ísť len o Vami zvolené časti, kde sa Vy rozhodnete, koľko materiálov a činností a v akom rozsahu si od IDEAMIXu zakontrahujete, z hlavne týchto základných krokov:

  1. vykonanie a spracovanie analýzy,
  2. vypracovanie základných návrhov a variant riešení a rámcových biznis modelov,
  3. vypracovanie detailného implementačného projektu vybranej varianty vrátanie timingu, rozpočtu a spísania úloh,
  4. dohliadanie na prípravu implementácie prípadne zodpovednosť za celú implementáciu,
  5. vyhodnocovanie po spustení projektu, vyhodnocovanie reportov, navrhovanie optimalizácii a ich následná implementácia.

 

  • Naša skúsenosť hovorí, že každá oblasť podnikania s väčším počtom koncových zákazníkov resp. zamestnancov (interných zákazníkov), vie mobil veľmi efektívne použiť tak na parciálne biznis ciele, ako aj na komplexné a dlhodobé projekty, kde mobil „hrá hlavnú úlohu“.
  • Nezabudnite – v SR má v podstate každý dospelý mobil, cca milión ich používa na mobilné platby, každý 3. či 4. pristupuje cez mobil na internet.
  • Pozor na to, aby ste tento trend nepremeškali!

 

Ak máte záujem o prípravu ponuky na mieru, kontaktujte nás.